PŘEDPOKLADY KE STUDIU NA SPgŠ KROMĚŘÍŽ

Prosinec byl vždy měsícem otevřených dveří na naší škole. Také letos chceme deváťáky a jejich rodiče nechat nahlédnout do prostor SPgŠ Kroměříž a především – předat důležité informace a inspiraci.

I když je na přihlášky ještě čas, na naši školu se podávají do 1. 3. 2021, doporučujeme prohlédnout všechna instruktážní videa týkající se školní PRAKTICKÉ přijímací zkoušky. Právě tak nejlépe zjistíte, zda splňujete očekávané předpoklady pro studium v oblasti jazykových, hudebně pohybových a intonačních dovedností. Věříme, že i takto virtuálně otevřené dveře do naší školy budou pro vás příjemnou návštěvou! Těšíme se na vás!

Vstupte, prosím virtuálně do naší školy a užijte si nabídku instruktážních videí pro úspěšné zvládnutí přijímacího řízení, upoutávek na jednotlivé předměty i řadu dalších možností, jak si udělat ten nejlepší obrázek o Střední pedagogické škole Kroměříž. Věříme, že se brzy budeme moci setkat také osobně. O této možnosti vás budeme včas informovat prostřednictvím této webové stránky.

Odkaz na web