Co studovat po maturitě? Máme řešení!

Vážení pedagogové, maturanti i rodiče budoucích absolventů středních škol,
přichází období, v němž zkoušky z dospělosti ovládnou dění na mnoha školách a ovlivní atmosféru v mnoha rodinách. Ale neméně intenzivní bude také rozhodování:  KAM PO MATURITĚ, jak navázat na středoškolské vzdělání, jak zvýšit šance na profesní uplatnění.
Maturanti mnohdy hledají přímou cestu do praxe, aby tzv. utekli ze školních lavic, a po letech zjišťují, že bylo možné najít studium, které by je bavilo. Jen neměli inspiraci, nedostaly se k nim ty správné informace.
A PRÁVĚ PROTO JSME SE ROZHODLI VÁS OSLOVIT.
Vyšší odborná škola pedagogická a sociální Kroměříž nabízí studium přímo propojené s praxí, navíc v oborech provázaných se životem jako takovým. Obor SOCIÁLNÍ PEDAGOGIKA i nově otevíraný obor PŘEDŠKOLNÍ A MIMOŠKOLNÍ PEDAGOGIKA představují šanci pro budoucí uplatnění v oblasti práce s lidmi. Studium je zaměřeno na psychologii, pedagogiku a další teoretické i praktické předměty a dává velký prostor pro vyzkoušení si dovedností již od prvních dní v rámci praxe v různých zařízeních pro výchovu a vzdělávání i sociální péči. Máme ověřeno za těch více jak dvacet let trvání vyššího odborného studia u nás, že propojení teorie s praxí je motivační, nabízí pestrost i řadu zážitků, které na jiném typu studia částečně či zcela scházejí.
Nabízíme studium o lidech a pro lidi, kteří chtějí pomáhat a prostřednictvím pedagogické činnosti utvářet naši společnou budoucnost.
Těšíme se na setkání na Vyšší odborné škole pedagogické a sociální v nádherné historické Kroměříži.